Wszystko na temat Twojego Androida!

Nowy Tłumacz Google dla Androida

Google poinfomrowało na swoim blogu że udostępniło nowego Google Translatora dla Androida. Zmiany do poprzedniej wersji to między innymi:

„Wprowadziliśmy m.in. lepsze listy rozwijane, by łatwiej można było wybrać języki do tłumaczenia, lepsze okienko wprowadzania danych i bardziej przejrzyste ikony.

Udostępniamy także eksperymentalną funkcję, w bardzo początkowej fazie rozwoju – Tryb Konwersacji. Ta nowa funkcja Tłumacza Google, która pozwala płynnie rozmawiać z obcojęzyczną osobą stojącą obok Ciebie. Być może oglądaliście wczesną demonstrację tej funkcji, teraz sami możecie ją przetestować na swoim telefonie z systemem Android…Na razie Trybu Konwersacji możecie używać jedynie pomiędzy językami angielskim i hiszpańskim. W trybie konwersacji po prostu wystarczy nasisnąć ikonkę mikrofonu i zacząć mówić. Tłumacz Google przetłumaczy to co mówisz i głośno wypowie w języku Twojego rozmówcy. Twój interlokutor może następnie odpowiedzieć w swoim języku, a Tłumacz Google wypowie tłumaczenie w Twoim języku. Ponieważ jest to technologia w fazie alfa, czynniki takie jak lokalne akcenty, dźwięki tła czy szybkie mówienie mogą wpłynąć negatywnie na jakość tłumaczenia. Jednak nawet mimo tych zastrzeżeń, jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości jakie niesie ta technologia w łamaniu bariery komunikacyjnej, jaką są języki.”

Możesz pobrać program na swojego androida poprzez android market, albo za pomocą czytnika QR:

google-translate

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 6.5/10 (4 votes cast)
Nowy Tłumacz Google dla Androida, 6.5 out of 10 based on 4 ratings

Zostaw Wiadomość

Koszulka z Andoridem